Medewerkers

De adviseurs van zekerheuts maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

zekerheuts staat er altijd voor open om met gemotiveerde en vakkundige kandidaten in gesprek te gaan. Bekijk hiervoor onze vacatures.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Nuth

Patrick Heuts

Patrick Heuts

Algemeen Directeur pheuts@zekerheuts.nl 088-4504600
Johan van Gaalen

Johan van Gaalen

Operationeel Directeur jvgaalen@zekerheuts.nl 088-4504600
Peter Diederen

Peter Diederen

Commercieel Manager pdiederen@zekerheuts.nl 088-4504600
Roy Maassen

Roy Maassen

Operationeel Manager rmaassen@zekerheuts.nl 088-4504600
Roy Kisters

Roy Kisters

Commercieel Manager 088-4504600
Eveline Merkus

Eveline Merkus

Assistent Controller emerkus@zekerheuts.nl 088-4504606
Marcel Peeters

Marcel Peeters

Controller mpeeters@zekerheuts.nl 088-4504606
Jolanda Heuts

Jolanda Heuts

Back Office jheuts@zekerheuts.nl 088-4504606
Paulette Haane

Paulette Haane

Back Office phaane@zekerheuts.nl 088-4504606
Anneke Ritzen

Anneke Ritzen

Back Office aritzen@zekerheuts.nl 088-4504606
Iris Wit

Iris Wit

Back Office iwit@zekerheuts.nl 088-4504606
Yvonne Vermeulen

Yvonne Vermeulen

Back office yvermeulen@zekerheuts.nl 088-4504606
Zoë Lamers

Zoë Lamers

Back office zlamers@zekerheuts.nl 088-4504606
Femke van Rooij

Femke van Rooij

Medewerker Volmacht fvrooij@zekerheuts.nl 088-4504606
Marianne Tillie-Driessens

Marianne Tillie-Driessens

Medewerker Volmacht mtillie@zekerheuts.nl 088-4504606
Marij Keuren

Marij Keuren

Medewerker Volmacht mkeuren@zekerheuts.nl 088-4504606
Tamara Lemmens

Tamara Lemmens

Medewerker Volmacht tlemmens@zekerheuts.nl 088-4504606
Bianca Theunissen-Küppen

Bianca Theunissen-Küppen

Medewerker Volmacht btheunissen@zekerheuts.nl 088-4504606
Debbie van de Bult

Debbie van de Bult

Telefoniste / Receptioniste dvdbult@zekerheuts.nl 088-4504600
Sylvia Dietzenbacher

Sylvia Dietzenbacher

Telefoniste / Receptioniste sdietzenbacher@zekerheuts.nl 088-4504600
Joline Kitzen-Leinders

Joline Kitzen-Leinders

Telefoniste / Receptioniste jleinders@zekerheuts.nl 088-4504600
Nicole Heuts - Habets

Nicole Heuts - Habets

Schadebehandelaar nheuts@zekerheuts.nl 088-4504605
Bianca Brans

Bianca Brans

Schadebehandelaar bbrans@zekerheuts.nl 088-4504605
Ellen Pleijers

Ellen Pleijers

Schadebehandelaar epleijers@zekerheuts.nl 088-4504605
Miranda Moonen

Miranda Moonen

Schadebehandelaar mmoonen@zekerheuts.nl 088-4504605
Vera Braam

Vera Braam

Schadebehandelaar vbraam@zekerheuts.nl 088-4504605
Hélene Hofman

Hélene Hofman

Servicemedewerker Schadebehandeling 088-4504605
Basil van Voorden

Basil van Voorden

Servicemedewerker Schadebehandeling 088-4504605
Jordi Oosterhof

Jordi Oosterhof

Adviseur Zakelijk joosterhof@zekerheuts.nl 088-4504603
Dennis Schröder

Dennis Schröder

Adviseur Zakelijk dschroder@zekerheuts.nl 088-4504603
Marinus Coumans

Marinus Coumans

Relatiebeheerder Zakelijk mcoumans@zekerheuts.nl 088-4504603
Nadine Gootjes

Nadine Gootjes

Relatiebeheerder Zakelijk ngootjes@zekerheuts.nl 088-4504603
Esther Mares

Esther Mares

Relatiebeheerder Zakelijk emares@zekerheuts.nl 088-4504603
Vincent Savelkoul

Vincent Savelkoul

Relatiebeheerder Zakelijk vsavelkoul@zekerheuts.nl 088-4504603
Nicole Lambrechts

Nicole Lambrechts

Relatiebeheerder Zakelijk nlambrechts@zekerheuts.nl 088-4504603
René Wauben

René Wauben

Relatiebeheerder Zakelijk / Specialist Inkomen rwauben@zekerheuts.nl 088-4504603
Tis Gordijn

Tis Gordijn

Relatiebeheerder Pensioen tgordijn@zekerheuts.nl 088-4504600
Wim Bartholomé

Wim Bartholomé

Relatiebeheerder Particulier wbartholome@zekerheuts.nl 088-4504602
Frank Rutner

Frank Rutner

Relatiebeheerder Particulier frutner@zekerheuts.nl 088-4504602
Sandra Kölgen

Sandra Kölgen

Relatiebeheerder Particulier skolgen@zekerheuts.nl 088-4504602
Anita Frins

Anita Frins

Relatiebeheerder Particulier afrins@zekerheuts.nl 088-4504602
Anita Moerkerk

Anita Moerkerk

Relatiebeheerder Particulier amoerkerk@zekerheuts.nl 088-4504602
Wendy Lamers

Wendy Lamers

Schadebehandelaar 088-4504602
Jos Knollmüller

Jos Knollmüller

Hypotheekadviseur jknollmuller@zekerheuts.nl 088-4504604
Sven Vankan

Sven Vankan

Hypotheekadviseur svankan@zekerheuts.nl 088-4504604
Monique Guns-Feyen

Monique Guns-Feyen

Servicemedewerker Hypotheken 088-4504604

Landgraaf

Harry Mestrum

Harry Mestrum

Relatiebeheerder Particulier hmestrum@zekerheuts.nl 088-4504602
Majella Pawlak

Majella Pawlak

Relatiebeheerder Particulier mpawlak@zekerheuts.nl 088-4504602
Tom Lussenburg

Tom Lussenburg

Hypotheekadviseur tlussenburg@zekerheuts.nl 088-4504604

Born

Ryan Burnell

Ryan Burnell

Relatiebeheerder Particulier / Adviseur Bankzaken rburnell@zekerheuts.nl 088-4504602
Richard Dijkstra

Richard Dijkstra

Hypotheek- / Pensioenadviseur rdijkstra@zekerheuts.nl 088-4504600
Mirian Janssen - Esser

Mirian Janssen - Esser

Adviseur Bankzaken mjanssen@zekerheuts.nl 088-4504641

Brunssum

Leo Pelzer

Leo Pelzer

Medewerker Volmacht lpelzer@zekerheuts.nl 088-4504600
Ralph van Gogh

Ralph van Gogh

Relatiebeheerder Particulier rvgogh@zekerheuts.nl 088-4504602
Ad Jaegers

Ad Jaegers

Relatiebeheerder Particulier ajaegers@zekerheuts.nl 088-4504602
Bert Tuin

Bert Tuin

Hypotheekadviseur btuin@zekerheuts.nl 088-4504604
Lilian Hameleers

Lilian Hameleers

Adviseur Bankzaken lhameleers@zekerheuts.nl 088-4504651

Volkel

Patrick van Gaalen

Patrick van Gaalen

Vestigingsmanager 088-4504602
Cindy van den Nieuwenhof

Cindy van den Nieuwenhof

Relatiebeheerder Particulier 088-4504602
Marianne van Esch-Schreiner

Marianne van Esch-Schreiner

Servicemedewerker Hypotheken mschreiner@zekerheuts.nl 088-4504604
Gea van Mensvoort-Penninx

Gea van Mensvoort-Penninx

Hypotheekadviseur 088-4504604

Bocholtz

Josita Schütten-Bertholet

Josita Schütten-Bertholet

Relatiebeheerder particulier 088-4504602
John Willems

John Willems

Hypotheekadviseur 088-4504604
Cherryda Reuleaux

Cherryda Reuleaux

Adviseur Bankzaken / Servicemedewerker Hypotheken 088-4504671
Patricia Wessels-Wetzels

Patricia Wessels-Wetzels

Adviseur Bankzaken 088-4504670

Amstenrade

Kai Vranken

Kai Vranken

Relatiebeheerder Particulier 088-4504602
Archondoela Dargakis

Archondoela Dargakis

Adviseur Bankzaken 088-4504672

Roermond

Jeu Hofman

Jeu Hofman

Vestigingsmanager 088-4504680
Kim Ngamelubun

Kim Ngamelubun

Hypotheekadviseur 088-4504680
Jolanda Pollaert

Jolanda Pollaert

Relatiebeheerder Particulier 088-4504680
Audrey Somers

Audrey Somers

Relatiebeheerder Particulier 088-4504680
Ton Claessens

Ton Claessens

Adviseur Zakelijk 088-4504680