Medewerkers

De adviseurs van zekerheuts maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Nuth

Patrick Heuts

Patrick Heuts

Algemeen Directeur pheuts@zekerheuts.nl 088-4504600
Johan van Gaalen

Johan van Gaalen

Operationeel Directeur jvgaalen@zekerheuts.nl 088-4504600
Peter Diederen

Peter Diederen

Commercieel Manager pdiederen@zekerheuts.nl 088-4504600
Roy Maassen

Roy Maassen

Operationeel Manager rmaassen@zekerheuts.nl 088-4504600
Eveline Merkus

Eveline Merkus

Assistent Controller emerkus@zekerheuts.nl 088-4504606
Marcel Peeters

Marcel Peeters

Controller mpeeters@zekerheuts.nl 088-4504606
Jolanda Heuts

Jolanda Heuts

Back Office jheuts@zekerheuts.nl 088-4504606
Paulette Haane

Paulette Haane

Back Office phaane@zekerheuts.nl 088-4504606
Anneke Ritzen

Anneke Ritzen

Back Office aritzen@zekerheuts.nl 088-4504606
Iris Wit

Iris Wit

Back Office iwit@zekerheuts.nl 088-4504606
Yvonne Vermeulen

Yvonne Vermeulen

Back office yvermeulen@zekerheuts.nl 088-4504606
Zoë Lamers

Zoë Lamers

Back office zlamers@zekerheuts.nl 088-4504606
Femke van Rooij

Femke van Rooij

Medewerker Volmacht fvrooij@zekerheuts.nl 088-4504606
Marianne Tillie-Driessens

Marianne Tillie-Driessens

Medewerker Volmacht mtillie@zekerheuts.nl 088-4504606
Marij Keuren

Marij Keuren

Medewerker Volmacht mkeuren@zekerheuts.nl 088-4504606
Tamara Lemmens

Tamara Lemmens

Medewerker Volmacht tlemmens@zekerheuts.nl 088-4504606
Debbie van de Bult

Debbie van de Bult

Telefoniste / Receptioniste dvdbult@zekerheuts.nl 088-4504600
Sylvia Dietzenbacher

Sylvia Dietzenbacher

Telefoniste / Receptioniste sdietzenbacher@zekerheuts.nl 088-4504600
Joline Kitzen-Leinders

Joline Kitzen-Leinders

Telefoniste / Receptioniste jleinders@zekerheuts.nl 088-4504600
Nicole Heuts - Habets

Nicole Heuts - Habets

Schadebehandelaar nheuts@zekerheuts.nl 088-4504605
Bianca Brans

Bianca Brans

Schadebehandelaar bbrans@zekerheuts.nl 088-4504605
Ellen Pleijers

Ellen Pleijers

Schadebehandelaar epleijers@zekerheuts.nl 088-4504605
Miranda Moonen

Miranda Moonen

Schadebehandelaar mmoonen@zekerheuts.nl 088-4504605
Vera Braam

Vera Braam

Schadebehandelaar vbraam@zekerheuts.nl 088-4504605

Hélene Hofman

Servicemedewerker schadebehandeling 088-4504605
Jordi Oosterhof

Jordi Oosterhof

Adviseur Zakelijk joosterhof@zekerheuts.nl 088-4504603
Dennis Schröder

Dennis Schröder

Adviseur Zakelijk dschroder@zekerheuts.nl 088-4504602
Marinus Coumans

Marinus Coumans

Relatiebeheerder Zakelijk mcoumans@zekerheuts.nl 088-4504603
Nadine Gootjes

Nadine Gootjes

Relatiebeheerder Zakelijk ngootjes@zekerheuts.nl 088-4504603
Esther Mares

Esther Mares

Relatiebeheerder Zakelijk emares@zekerheuts.nl 088-4504603
Vincent Savelkoul

Vincent Savelkoul

Relatiebeheerder Zakelijk vsavelkoul@zekerheuts.nl 088-4504603
Nicole Lambrechts

Nicole Lambrechts

Relatiebeheerder Zakelijk nlambrechts@zekerheuts.nl 088-4504603
René Wauben

René Wauben

Relatiebeheerder Zakelijk / Specialist Inkomen rwauben@zekerheuts.nl 088-4504603
Tis Gordijn

Tis Gordijn

Relatiebeheerder Pensioen tgordijn@zekerheuts.nl 088-4504600
Wim Bartholomé

Wim Bartholomé

Relatiebeheerder Particulier wbartholome@zekerheuts.nl 088-4504602
Esther Senten

Esther Senten

Relatiebeheerder Particulier esenten@zekerheuts.nl 088-4504602
Frank Rutner

Frank Rutner

Relatiebeheerder Particulier frutner@zekerheuts.nl 088-4504602
Sandra Kölgen

Sandra Kölgen

Relatiebeheerder Particulier skolgen@zekerheuts.nl 088-4504602
Anita Frins

Anita Frins

Relatiebeheerder Particulier afrins@zekerheuts.nl 088-4504602
Anita Moerkerk

Anita Moerkerk

Relatiebeheerder Particulier amoerkerk@zekerheuts.nl 088-4504602
Jos Knollmüller

Jos Knollmüller

Hypotheekadviseur jknollmuller@zekerheuts.nl 088-4504604
Sven Vankan

Sven Vankan

Hypotheekadviseur svankan@zekerheuts.nl 088-4504604
Marianne van Esch

Marianne van Esch

Commerciële binnendienst medewerker hypotheken mschreiner@zekerheuts.nl 088-4504604
Monique Guns-Feyen

Monique Guns-Feyen

Commerciële binnendienst medewerker hypotheken 088-4504604

Landgraaf

Harry Mestrum

Harry Mestrum

Relatiebeheerder Particulier hmestrum@zekerheuts.nl 088-4504602
Majella Pawlak

Majella Pawlak

Relatiebeheerder Particulier mpawlak@zekerheuts.nl 088-4504602
Tom Lussenburg

Tom Lussenburg

Hypotheekadviseur tlussenburg@zekerheuts.nl 088-4504604

Born

Ryan Burnell

Ryan Burnell

Relatiebeheerder Particulier / Adviseur Bankzaken rburnell@zekerheuts.nl 088-4504602
Richard Dijkstra

Richard Dijkstra

Hypotheek en pensioenadviseur rdijkstra@zekerheuts.nl 088-4504600
Mirian Janssen - Esser

Mirian Janssen - Esser

Adviseur Bankzaken mjanssen@zekerheuts.nl 088-4504641

Brunssum

Leo Pelzer

Leo Pelzer

Medewerker Volmacht lpelzer@zekerheuts.nl 088-4504600
Ralph van Gogh

Ralph van Gogh

Relatiebeheerder Particulier rvgogh@zekerheuts.nl 088-4504602
Ad Jaegers

Ad Jaegers

Relatiebeheerder Particulier ajaegers@zekerheuts.nl 088-4504602
Dirk Pieters

Dirk Pieters

Hypotheekadviseur dpieters@zekerheuts.nl 088-4504604
Bert Tuin

Bert Tuin

Hypotheekadviseur btuin@zekerheuts.nl 088-4504604
Lilian Hameleers

Lilian Hameleers

Adviseur Bankzaken lhameleers@zekerheuts.nl 088-4504651

Volkel

Patrick van Gaalen

Patrick van Gaalen

Kantoormanager 088-4504602
Cindy van den Nieuwenhof

Cindy van den Nieuwenhof

Relatiebeheerder Particulier 088-4504602
Gea van Mensvoort-Penninx

Gea van Mensvoort-Penninx

Hypotheekadviseur 088-4504604

Bocholtz

Roy Kisters

Roy Kisters

Manager 088-4505600
Josita Schütten-Bertholet

Josita Schütten-Bertholet

Relatiebeheerder particulier 088-4504602
John Willems

John Willems

Hypotheekadviseur 088-4504604
Cherryda Reuleaux

Cherryda Reuleaux

Adviseur bankzaken / Commerciële binnendienst medewerker hypotheken 088-4504671

Amstenrade

Kai Vranken

Relatiebeheerder particulier 088-4504602
Wendy Lamers

Wendy Lamers

Relatiebeheerder particulier 088-4504602
Danique Didden

Danique Didden

Adviseur bankzaken 088-4504672

Roermond

Jeu Hofman

Kantoormanager 088-4504680

Kim Ngamelubun

Hypotheekadviseur 088-4504680

Jolanda Pollaert

Relatiebeheerder Particulier 088-4504680

Audrey Somers

Relatiebeheerder Particulier 088-4504680

Ton Claessens

Adviseur Zakelijk 088-4504680