Medewerkers

De adviseurs van Zekerheuts maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Vestiging Nuth

Patrick Heuts

Patrick Heuts

Directeur, Advies Zakelijk pheuts@zekerheuts.nl 045-5760801
Ron Heuts

Ron Heuts

Directeur, Advies Zakelijk, Pensioen rheuts@zekerheuts.nl 045-5760800
Johan van Gaalen

Johan van Gaalen

Directeur Volmachten jvgaalen@zekerheuts.nl 045-5760802
Eveline Merkus

Eveline Merkus

Back Office emerkus@zekerheuts.nl 045-5760815
Jolanda Heuts

Jolanda Heuts

Back Office jheuts@zekerheuts.nl 045-5760810
Jordi Oosterhof

Jordi Oosterhof

Adviseur Zakelijk joosterhof@zekerheuts.nl 045-5760879
Jos Knollmüller

Jos Knollmüller

Hypotheekadviseur jknollmuller@zekerheuts.nl 045-5760878
Marcel Peeters

Marcel Peeters

Controller mpeeters@zekerheuts.nl 045-5760803
Marinus Coumans

Marinus Coumans

Relatiebeheer Zakelijk mcoumans@zekerheuts.nl 045-5760845
Nadine Gootjes

Nadine Gootjes

Relatiebeheerder Particulier ngootjes@zekerheuts.nl 045-5760834
Nicole Heuts - Habets

Nicole Heuts - Habets

Schadebehandelaar nheuts@zekerheuts.nl 045-5760822
Patrick Zelihsen

Patrick Zelihsen

Relatiebeheerder Particulier pzelihsen@zekerheuts.nl 045-5760831
Paulette Haane

Paulette Haane

Back Office phaane@zekerheuts.nl 045-5760812
Peter Diederen

Peter Diederen

Office Manager pdiederen@zekerheuts.nl 045-5760875
Rob Wilhelmus

Rob Wilhelmus

Relatiebeheerder Particulier rwilhelmus@zekerheuts.nl 045-5760832
Wim Bartholomé

Wim Bartholomé

Relatiebeheerder Particulier wbartholome@zekerheuts.nl 045-5760814
Anneke Ritzen

Anneke Ritzen

Back Office aritzen@zekerheuts.nl 045-5760811
Bianca Brans

Bianca Brans

Schadebehandelaar bbrans@zekerheuts.nl 045-5760820
Ellen Pleijers

Ellen Pleijers

Schadebehandelaar epleijers@zekerheuts.nl 045-5760825
Eric Schuyer

Eric Schuyer

Schadebehandelaar eschuyer@zekerheuts.nl 045-5760821
Esther Mares

Esther Mares

Relatiebeheer Zakelijk emares@zekerheuts.nl 045-5760846
Esther Senten

Esther Senten

Relatiebeheerder Particulier esenten@zekerheuts.nl 045-5760836
Femke van Rooij

Femke van Rooij

Back Office fvrooij@zekerheuts.nl 045-5760877
Frank Rutner

Frank Rutner

Relatiebeheerder Particulier frutner@zekerheuts.nl 045-5760830
Harold Beenkens

Harold Beenkens

Relatiebeheer Zakelijk hbeenkens@zekerheuts.nl 045-5760847
Marianne Tillie-Driessens

Marianne Tillie-Driessens

Back Office mtillie@zekerheuts.nl 045-5760885
Marianne van Esch

Marianne van Esch

Gastvrouw/Receptioniste mschreiner@zekerheuts.nl 045-55244363
Marij Keuren

Marij Keuren

Back Office mkeuren@zekerheuts.nl 045-5760887
Sandra Kölgen

Sandra Kölgen

Relatiebeheerder Particulier skolgen@zekerheuts.nl 045-5760833
Ton Claessens

Ton Claessens

Relatiebeheer Zakelijk tclaessens@zekerheuts.nl 045-5760848
Tis Gordijn

Tis Gordijn

Relatiebeheerder Pensioen tgordijn@zekerheuts.nl 045-5760876

Vincent Savelkoul

Relatiebeheer Zakelijk vsavelkoul@zekerheuts.nl 045-5760886
Miranda Moonen

Miranda Moonen

Schadebehandelaar mmoonen@zekerheuts.nl 045-5760881
Vera Braam

Vera Braam

Schadebehandelaar vbraam@zekerheuts.nl 045-5760826
Nicole Lambrechts

Nicole Lambrechts

Relatiebeheerder Zakelijk nlambrechts@zekerheuts.nl 045-5760844

Roy Maassen

Operationeel Manager rmaassen@zekerheuts.nl 045-5760804

Vestiging Landgraaf

Harry Mestrum

Harry Mestrum

Relatiebeheerder Particulier hmestrum@zekerheuts.nl 045-5760896
Majella Pawlak

Majella Pawlak

Relatiebeheerder Particulier mpawlak@zekerheuts.nl 045-5760866
Tom Lussenburg

Tom Lussenburg

Hypotheekadviseur tlussenburg@zekerheuts.nl 045-5760865

Vestiging Born

Richard Dijkstra

Richard Dijkstra

Adviseur Zakelijk rdijkstra@zekerheuts.nl 045-5760880
Ryan Burnell

Ryan Burnell

Adviseur Bankzaken rburnell@zekerheuts.nl 045-5760884
Mirian Janssen - Esser

Mirian Janssen - Esser

Relatiebeheerder Particulier mjanssen@zekerheuts.nl 045-5760883

Vestiging Brunssum

Debbie van de Bult

Debbie van de Bult

Administratief medewerkster dvdbult@zekerheuts.nl 045-5760816
Sylvia Dietzenbacher

Sylvia Dietzenbacher

Administratief medewerkster sdietzenbacher@zekerheuts.nl 045-5760817
Ralph van Gogh

Ralph van Gogh

Relatiebeheerder Particulieren rvgogh@zekerheuts.nl 045-5760838
Lilian Hameleers

Lilian Hameleers

Regiobank medewerkster lhameleers@zekerheuts.nl 045-5760860
Coby Jongbloed

Coby Jongbloed

Administratief medewerkster cjongbloed@zekerheuts.nl 045-5760813
Dirk Pieters

Dirk Pieters

Hypotheekadviseur dpieters@zekerheuts.nl 045-5760852
Dennis Schröder

Dennis Schröder

Adviseur Particulieren dschroder@zekerheuts.nl 045-5760854
Bert Tuin

Bert Tuin

Hypotheekadviseur btuin@zekerheuts.nl 045-5760851
Iris Wit

Iris Wit

Relatiebeheerder Particulieren iwit@zekerheuts.nl 045-5760835

Leo Pelzer

Interne organisatie lpelzer@zekerheuts.nl 045-5760874